Храм Космы и Дамиана римских Храм Космы и Дамиана римских ХРАМ БЕССЕРЕБРЕНИКОВ КОСМЫ И ДАМИАНА РИМСКИХ (В НИИ ОНКОЛОГИИ АМНУ)  


 Меню

 Как нас найти

Нажми для увеличения
Общий план


 Последние новости

* Образ нашей веры
* С Праздником Светлого Христова Воскресения!
* С Праздником Входа Господнего в Иерусалим!
* Одиночество Христа
* Верую, Господи, помоги моему неверию
* С Праздником Благовещения Пресвятой Богородицы!
* Если вы встретите Христа...
* Быть в Церкви
* Цель поста
* Кто наши близкие Нужна помощь!

Украинская Открытая Ассоциация Организаций, Групп и Лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

 Паломнические поездки


Паломнические поездки

Паломнические поездки в Почаев

 Друзья

КРФО Пользователю
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?


 Новости -> Паломничества -> Паломницька поїздка в старовинний чоловічий монастир під Києвом
Новости >> Паломничества >> Паломницька поїздка в старовинний чоловічий монастир під Києвом
  
 

Паломницька поїздка в старовинний чоловічий монастир під Києвом

 

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського и всієї України Онуфрія, під егідою архиєпископа Філарета Львівського та Галицького голови Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів, Дитячим центром для тяжкохворих та невиліковно хворих дітей при Паломницький службі «Святині Православ’я» храму свв. Косми і Даміана Римських під керівництвом протоієрея Євгенія (Мелешкіна) та засновником центру ін. Нікою (Закревська Наталія Станіславівна) сьогодні відбулася паломницька поїздка онкохворих дітей в старовинний чоловічий монастир РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ(Урочище), який знаходиться  поблизу  Києва.

Діти проходять лікування в Київському міському онкологічному центрі, вул. Верховинна 69. Разом з батьками  та рідними, дітки , молитовно вклонилися та попросили духовної підтримки та зцілення на водосвятному молебні перед чудотворним образом БОГОРОДИЦІ "ВСЕЦАРИЦА ПАНТАНАСА "!

Також побували на екскурсії в печерах, познайомилися з історією монастиря та виникнення печер,побачили як жили ченці в історичному  минулому та помолилися в печерному храмі преп.Феодосія Печерського!  Вражені красою монастиря , навколишньою природою , сповнені життєвих сил та наснаги  повернулися додому!

Ннаші паломники висловлюють щиру подяку генеральному директору охоронної компанії СТЕЛС1 Павліву Вячеславу Миколайовичу та його співпрацівникам за надану допомогу у проведенні і підтримці благодійної православної акції.

 
09.11.19 21:12 by admin


Все категории :: Последние новости