Храм Космы и Дамиана римских Храм Космы и Дамиана римских ХРАМ БЕССЕРЕБРЕНИКОВ КОСМЫ И ДАМИАНА РИМСКИХ (В НИИ ОНКОЛОГИИ АМНУ)  


 Меню

 Как нас найти

Нажми для увеличения
Общий план


 Последние новости

* С Днем Святой Пятидесятницы!
* О правильной вере
* Дела Божьи
* Поклоняться в духе и истине
* Не быть расслабленным
* Детский концерт ко Дню Жен-мироносиц
* Образ нашей веры
* С Праздником Светлого Христова Воскресения!
* С Праздником Входа Господнего в Иерусалим!
* Одиночество Христа Нужна помощь!

Украинская Открытая Ассоциация Организаций, Групп и Лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

 Паломнические поездки


Паломнические поездки

Паломнические поездки в Почаев

 Друзья

КРФО Пользователю
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?


 Новости -> Основные новости -> Паломницька поїздка до Києво-Печерської Лаври для онкохворих діток з Київської міської онкологічної лікарні та їх батьків
Новости >> Основные новости >> Паломницька поїздка до Києво-Печерської Лаври для онкохворих діток з Київської міської онкологічної лікарні та їх батьків
  
 

Паломницька поїздка до Києво-Печерської Лаври для онкохворих діток з Київської міської онкологічної лікарні та їх батьків

 

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського и всієї України Онуфрія, під егідою архиєпископа Філарета Львівського та Галицького голови Синодального відділу з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів,  Дитячим центром для тяжкохворих та невиліковно хворих дітей при Паломницький службі «Святині Православ’я» храму свв. Косми і Даміана Римських під керівництвом протоієрея Євгенія (Мелешкіна) та засновником центру ін. Нікою (Закревська Наталія Станіславівна) була організована паломницька поїздка до Києво-Печерської Лаври для онкохворих діток з Київської міської онкологічної лікарні та їх батьків.
А саме, паломники приїхали помолитися біля мощей святого Агапіта у Ближніх печерах спочиваючого. У “Києво-Печерському Патерику” (збірці оповідань про початок чернецького життя у Києві) читаємо, що Агапіт був лікар безкорисливий, не ставив різниці між жебраком та князем, йшов туди, де була потрібна його допомога. І по його молитвам Господь і в наші дні дає зцілення хворим.

Після молебну біля раки зі святими мощами лікаря Агапіта богомольці мали змогу прогулятися територією Лаври – відвідати могилку митрополита Володимира, набрати водички зі святих джерел та скуштувати смачної лаврської випічки.

Подякувавши Богові та святим отцям Києво-Печерським за подорож паломники відправилися назад у лікарню.
Поїздка відбулася за підтримки БФ «Архангела Михайла» та його засновника й керівника протодиякона В’ячеслава Павліва та за участю волонтерської організації «Я допомагаю».
 

 
10.07.19 15:22 by admin


Все категории :: Последние новости