Храм Космы и Дамиана римских Храм Космы и Дамиана римских ХРАМ БЕССЕРЕБРЕНИКОВ КОСМЫ И ДАМИАНА РИМСКИХ (В НИИ ОНКОЛОГИИ АМНУ)  


 Меню

 Как нас найти

Нажми для увеличения
Общий план


 Последние новости

* С Днем Святой Пятидесятницы!
* О правильной вере
* Дела Божьи
* Поклоняться в духе и истине
* Не быть расслабленным
* Детский концерт ко Дню Жен-мироносиц
* Образ нашей веры
* С Праздником Светлого Христова Воскресения!
* С Праздником Входа Господнего в Иерусалим!
* Одиночество Христа Нужна помощь!

Украинская Открытая Ассоциация Организаций, Групп и Лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

 Паломнические поездки


Паломнические поездки

Паломнические поездки в Почаев

 Друзья

КРФО Пользователю
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?


 Новости -> Основные новости -> Більше п’ятидесяти дітей відпочили цього літа у дитячому православному таборі на території жіночого монастиря
Новости >> Основные новости >> Більше п’ятидесяти дітей відпочили цього літа у дитячому православному таборі на території жіночого монастиря
  
 

Більше п’ятидесяти дітей відпочили цього літа у дитячому православному таборі на території жіночого монастиря

 
 
Дитячий центр, створений для тяжко та невиліковно хворих дітей при храмі святих безсрібників Косми і Даміана Римських, що у Національному інституті раку (м. Київ),  з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, та під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів, цього літа прийняв на відпочинок п’ятдесят п’ять дітей з різних куточків України.
Дитячий табір розташувався просто на подвір’ї Спасо-Преображенського  жіночого  монастиря села Пісківка. Та на території обителі живуть не всі діти, якими опікується монастир. У сусідньому таборі «Гірка», в орендованих Дитячим центром будиночках, проживають ще десятеро підопічних. Це діти інваліди, діти з багатодітних сімей та напівсироти. Монастир вже кілька років опікується дітьми, які потребують допомоги: хворими, з дитячих будинків, інтернатів, малозабезпечених та багатодітних сімей.
Про те, як жили та проводили час діти пропонуємо подивитися у сюжеті телеканалу «Глас».
 
 
 
«У нас у селищі на обліку є тридцять дітей-інвалідів», – розповідає старша медсестра Ольга. – «І так сталося, що минулого літа до мене звернулися мами цих діточок з проханням прийняти дітей на відпочинок, оскільки їх нікуди не запрошують. І ми з матушкою Нікою вирішили організувати для них відпочинок».
Окрім вихователів з дітьми замаються також насельники монастиря.
«Щоб у дітей було правильне улаштування, ми проводимо з ними бесіди. Пояснюємо, що таке церква, для чого потрібно вірити в Бога, що це дає. І, звичайно ж, ми хочемо хоч трохи показати дітям, що про них хтось піклується, що у них є один, до якого можна звернутися в скрутну хвилину і попросити про допомогу, підтримку і перш за все допомоги духовної і про молитву, що найнеобхідніша», - говорить ігумен Іоан, клірик Преображенського монастиря.
У монастирі діти живуть у наметовому містечку: після квартир, як кажуть діти, . це дуже незвично і цікаво!
«Ми  кажемо дітям: ви – мандрівники! Ви мандруєте, і повинні жити у палатках. У вас є вогнище і ви самі маєте добувати дрова. Ми йдемо у ліс, збираємо гілки, потім їх рубаємо, складаємо. В принципі у нас є свої дрова, але як мандрівники ми повинні все робити самі, збирати дрова, підтримувати постійно багаття. І це фактично як подорож у ліс до природи, але подорож з Богом в першу чергу», - розповідає архімандрит Іаков, благочинний Преображенського монастиря.
У цій подорожі ранок починається з молитви, перед трапезою також молитва, протягом дня багато бесід зі священиком, а в неділю дітки прийшли в храм на літургію – хтось вперше причастився, хтось вперше зміг проспівати у церковному хорі.
День дитини наповнений всім, що може принести користь дитині – майстер-класи і екскурсії, спортивні ігри та вистави, купання в річці. Не забувають і про працю. Кожен щодня виконує якусь посильну роботу, а бо як кажуть в монастирі, несе послух – прибирає, миє посуд.
Табір радий прийняти всіх охочих. Тут збираються дітки від семи до сімнадцяти років. Починався православний табір «Троїцький» з невеликої кількості дітей, переважно з села Пісківки. Цього року і діток побільшало до 30-35 за зміну і географія розширилася.
«Цікавим у цьому заїзді є те, що тут багато дітей священників. Радує й те, що діти приїхали з різних куточків і про наш скромний табір вже будуть знати день і на Волині, в Броварах, і в Бучі», - координатор по роботі з дітьми Лідія Ковальчук.
З кожним роком програма табору стає все більш різноманітною
«В цьому році наш табір відвідали православні кадети і козаки. У нас проводять навчання з фехтування, бальні танці, стройової підготовки. Фактично наш православний табір отримав навіть таку військово-патріотичну окрасу саме в цьому році», - розповідає архімандрит Іаков, благочинний Преображенського монастиря.
«Хочеться щоб так православні табори були більш популярні в нашій країні, бо вони розвивають не тільки фантазію, а й відволікають від буденності, комп’ютерної техніки, а ще ми стаємо ближче до Бога» - ділиться враженнями діти.
Остання зміна дитячого православного табору завершилася у серпні місяці. За ці десять днів у таборі діти стали справжньою сім’єю – спогади про цей відпочинок вони пронесуть з собою через все своє життя.
 
Дякуємо усім дорослим, завдяки яким малюки отримали змогу пройти відпочинок перед початком нового навчального року:
- Міжнародний благодійний фонд «Архангела Михайла» (засновник о.Вячеслав Павлів),
- естонська консалтингова компанія «Sowana OU» (член правління Мельник Лариса Юр’ївна),
- співробітники православного магазину церковної продукції «Синай»,
- консалтингова компанія "Лідер групп" (Солодка Світлана Василівна),
- керівник архітектурної майстерні "КМК" Мазур Карини Михайлівни,
- приватний підприємець Шевченка Артемій,
- приватний підприємець Коваленко Інна Вікторівна,
- фармацевтична фірма "Омега Фарма" (Світлана Тимченко),
- ТОВ «Золотой коровай» (м. Житомир) (керівник Вербицький Олександр Володимирович),
- приватного підприємця Ліпець Тетяни Володимирівни, та інших не байдужих осіб.
Всі бажаючі надати посильну фінансову допомогу Центру, можуть звертатися до протоієрея Євгенія Мільошкіна (050) 595-52-66, e-mail: evgeniym1@yandex.ru (карта Приватбанк для перерахувань № 4149 4377 3448 6317), або до черниці Ніки (097-397-39-65, e-mail: children.pilgrims@ukr.net).
 
Прес-центр Дитячого паломницького центру http://www.palomnik.in.ua/novosti
 
 
 
 
 
 

 

 
26.08.16 21:46 by admin


Все категории :: Последние новости