Храм Космы и Дамиана римских Храм Космы и Дамиана римских ХРАМ БЕССЕРЕБРЕНИКОВ КОСМЫ И ДАМИАНА РИМСКИХ (В НИИ ОНКОЛОГИИ АМНУ)  


 Меню

 Как нас найти

Нажми для увеличения
Общий план


 Последние новости

* С Днем Святой Пятидесятницы!
* О правильной вере
* Дела Божьи
* Поклоняться в духе и истине
* Не быть расслабленным
* Детский концерт ко Дню Жен-мироносиц
* Образ нашей веры
* С Праздником Светлого Христова Воскресения!
* С Праздником Входа Господнего в Иерусалим!
* Одиночество Христа Нужна помощь!

Украинская Открытая Ассоциация Организаций, Групп и Лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

 Паломнические поездки


Паломнические поездки

Паломнические поездки в Почаев

 Друзья

КРФО Пользователю
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?


 Новости -> Основные новости -> Волонтери завітали до дітей з туберкульозної клініки
Новости >> Основные новости >> Волонтери завітали до дітей з туберкульозної клініки
  
 

Волонтери завітали до дітей з туберкульозної клініки

 

 З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів благодійний проект «Подаруй любов» під егідою Дитячого центру, створеного для тяжкохворих та невиліковно хворих  дітей при Паломницькій  службі "Святині Православ’я" храма свв. Косми і Даміана Римських відвідав своїх улюблених підопічних з Київської дитячої туберкульозної клініки у Пущі Водиці.

За традицією волонтери передали діткам печиво та фрукти, а також дитячі набори для творчості, розмальовки, кольорові олівці та розвиваючі ігри. На склад були передані необхідні продукти харчування (мука, цукор, рис, рослинне масло), а також необхідні промислові товари (пральний порошок, туалетний папір, засоби для миття посуду, засоби для прибирання та памперси для малюків).
 
 
Але найголовніше, що вдалося зробити волонтерам під час відвідань, це поспілкуватися з малечою, яка дуже зраділа знайомим обличчям. Після того, як були роздані всі подарунки, волонтери та діти вирушили на прогулянку повітрям. Обступивши дорослих, кожен малюк хотів, щоб його обняли, поцілували, просто звернули на нього увагу та взяли на руки. За словами волонтерів, головне, що недостає цим дітлахам, це любов, тепло та спілкування.
 
 
Волонтери також передали подарунки у відділення, де знаходяться дітки з відкритою формою туберкульозу.
 
 
Всі бажаючі надати посильну фінансову допомогу Центру, можуть звертатися до протоієрея Євгенія Мільошкіна (050) 595-52-66, e-mail: evgeniym1@yandex.ru (карта Приватбанк для перерахувань № 4 149 4377 3448 6317), або до черниці Ніки (097-397-39-65, e-mail: children.pilgrims@ukr.net).
 
Прес-центр Дитячого паломницького центру
 
 
 
31.07.16 19:24 by admin


Все категории :: Последние новости