Храм Космы и Дамиана римских Храм Космы и Дамиана римских ХРАМ БЕССЕРЕБРЕНИКОВ КОСМЫ И ДАМИАНА РИМСКИХ (В НИИ ОНКОЛОГИИ АМНУ)  


 Меню

 Как нас найти

Нажми для увеличения
Общий план


 Последние новости

* Дела Божьи
* Поклоняться в духе и истине
* Не быть расслабленным
* Детский концерт ко Дню Жен-мироносиц
* Образ нашей веры
* С Праздником Светлого Христова Воскресения!
* С Праздником Входа Господнего в Иерусалим!
* Одиночество Христа
* Верую, Господи, помоги моему неверию
* С Праздником Благовещения Пресвятой Богородицы! Нужна помощь!

Украинская Открытая Ассоциация Организаций, Групп и Лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

 Паломнические поездки


Паломнические поездки

Паломнические поездки в Почаев

 Друзья

КРФО Пользователю
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?


 Новости -> Основные новости -> Православний центр для тяжкохворих та невиліковно хворих дітей взяв під опіку онкохворого Олександра з багатодітної родини
Новости >> Основные новости >> Православний центр для тяжкохворих та невиліковно хворих дітей взяв під опіку онкохворого Олександра з багатодітної родини
  
 

Православний центр для тяжкохворих та невиліковно хворих дітей взяв під опіку онкохворого Олександра з багатодітної родини

 

 

 
Дитячий центр для тяжко та невиліковно хворих дітей при храмі святих безсрібників Косми і Даміана Римських створений з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови Синодального відділу з питань охорони здоров'я та пастирської опіки медичних закладів взяв під опіку сімнадцятилітнього Олександра Осику, який проходить лікування в Національному інституті раку.
 
 
У березні цього року лікарі поставили Олександру діагноз - остеосаркома правої великої гомілкової кістки. Проте пухлина була виявлена не відразу. Перші ознаки хвороби хлопець відчув ще рік тому, коли у нозі почали з’являтися періодичні болі. У листопаді минулого року на рентгенівському знімку лікарі виявили утворення, але довгі чотири місяці хлопчику не могли встановити точний діагноз. З березня цього року Олександр почав лікування у відділенні дитячої онкології Національного інституту раку.
Олександр з багатодітної родини. Разом з братом його всиновили дев'ять років тому. На той момент у родині вже були дві свої дорослі дівчинки та троє прийомних хлопчиків. Маючи у родині стільки дітлахів, мама не в змозі постійно перебувати з Сашею в лікарні у Києві. Вона змушена періодично повертатися додому до інших діточок.
З червня місяця за зверненням лікарів Інституту раку Центр почав надавати Сашкові допомогу у періоди відсутності мами. У липні одинадцять днів чотири кваліфіковані медсестри Центру цілодобово чергували біля Олександра під час проходження ним хіміотерапії, міняючи препарати хіміотерапій, промивок, контролюючи  температуру, тиск, готуючи їжу. На сьогодні Сашко вже пройшов передопераційні блоки хімій, переніс операцію та попереду у нього ще довге лікування і допомога ще дуже актуальна. 
 
Перебування медсестер можливе лише завдяки постійному фінансуванні Центру, що здійснюється зусиллями:
 
- міжнародного благодійного фонду «Архангела Михайла» (засновник о.Вячеслав Павлів),
- естонської консалтингової компанії «Sowana OU» (член правління Мельник Лариса Юр’ївна),
- співробітників православного магазину церковної продукції «Синай»,
- консалтингової компанії "Лідер групп" (Солодка Світлана Василівна),
- керівника архітектурнох майстерні "КМК" Мазур Карини Михайлівни,
- приватного підприємця Шевченка Артемія,
- приватного підприємця Коваленко Інни  Вікторівни,
- фармацевтичної фірми "Омега Фарма" (Світлана Тимченко),
- ТОВ «Золотой коровай» (м. Житомир) (керівник Вербицький Олександр Володимирович),
- приватного підприємця Ліпець Тетяни Володимирівни, та інших не байдужих осіб.
Просимо надати посильну фінансову допомогу Центру для оплати заробітної плати медсестрам, які доглядають догляду за дитиною. Всі бажаючі можуть звертатися до протоієрея Євгенія Мільошкіна (050) 595-52-66, e-mail: evgeniym1@yandex.ru (карта Приватбанк для перерахувань № 4149 4377 3448 6317), або до черниці Ніки (097-397-39-65, e-mail: children.pilgrims@ukr.net).
 
Прес-центр Дитячого паломницького центру
 

 

 
31.07.16 17:10 by admin


Все категории :: Последние новости