Храм Космы и Дамиана римских Храм Космы и Дамиана римских ХРАМ БЕССЕРЕБРЕНИКОВ КОСМЫ И ДАМИАНА РИМСКИХ (В НИИ ОНКОЛОГИИ АМНУ)  


 Меню

 Как нас найти

Нажми для увеличения
Общий план


 Последние новости

* С Днем Святой Пятидесятницы!
* О правильной вере
* Дела Божьи
* Поклоняться в духе и истине
* Не быть расслабленным
* Детский концерт ко Дню Жен-мироносиц
* Образ нашей веры
* С Праздником Светлого Христова Воскресения!
* С Праздником Входа Господнего в Иерусалим!
* Одиночество Христа Нужна помощь!

Украинская Открытая Ассоциация Организаций, Групп и Лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

 Паломнические поездки


Паломнические поездки

Паломнические поездки в Почаев

 Друзья

КРФО Пользователю
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?


 Новости -> Основные новости -> Пацієнти Інституту раку відвідали Києво-Печерську Лавру
Новости >> Основные новости >> Пацієнти Інституту раку відвідали Києво-Печерську Лавру
  
 

Пацієнти Інституту раку відвідали Києво-Печерську Лавру

 

 З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, під керівництвом єпископа Філарета Львівського та Галицького, голови синодального відділу у справах медицина при Священному Синоді УПЦ у п’ятницю, 11 грудня відбулася поїздка дорослих пацієнтів Інституту раку до Києво-Печерської Лаври. 

Група паломників на чолі з протоієреєм Євгенієм Мелешкіним, керівником Паломницького центру «Святині православ’я» та настоятелем лікарняного храму в честь св. Косми та Даміана Римських змогла поклонитися святим угодникам, чиї мощі спочивають у Ближніх печерах. Спеціально для відвідувачів була відкрита рака з мощами Преподобного Агапіта Печерського, який був прославлений даром зцілень. Хворі змогли доторкнутися до святині, попросити допомоги у лікуванні важкої недуги. Біля раки з мощами був відслужений молебень за здоров’я та всіх присутніх помазали святим єлеєм.
 
 
У поїздці також прийняв участь маленький Ваня Синицин, якому нещодавно лікарі діагностували лейкоз крові. Хлопчик тільки почав лікування в клініці «Охматдит», тому така духовна підтримка була дуже важлива для його родини.
 
Всі бажаючі надати посильну фінансову допомогу Центру, можуть звертатися до протоієрея Євгенія Мелешкіна (050) 595-52-66, e-mail: evgeniym1@yandex.ru (карта Приватбанк для перерахувань № 4 149 4377 +3448 +6317), або до черниці Ніки (097 -397-39-65, e-mail: children.pilgrims@ukr.net).
 
 
16.12.15 10:30 by admin


Все категории :: Последние новости