Храм Космы и Дамиана римских Храм Космы и Дамиана римских ХРАМ БЕССЕРЕБРЕНИКОВ КОСМЫ И ДАМИАНА РИМСКИХ (В НИИ ОНКОЛОГИИ АМНУ)  


 Меню

 Как нас найти

Нажми для увеличения
Общий план


 Последние новости

* Поздравляем прихожан храма и всех гостей с престольным Праздником!
* С Днем памяти славных и всехвальных первоверховных апостолов Петра и Павла!
* Об удивительном человеке
* Правильное устроение
* С Праздником Пресвятой Троицы!
* Вселенские Соборы, как следствие боли
* О духовной слепоте и прозрении
* Вода Живая
* Сыновство
* С Днем памяти жен-мироносиц! Нужна помощь!

Украинская Открытая Ассоциация Организаций, Групп и Лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

 Паломнические поездки


Паломнические поездки

Паломнические поездки в Почаев

 Друзья

КРФО

 Сегодня

 Церковный день


 Пользователю
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?


 Новости -> Основные новости -> Важкохворих юних пацієнтів столичних лікарень з Великоднем особисто привітав митрополит Олександр (Драбинко)
Новости >> Основные новости >> Важкохворих юних пацієнтів столичних лікарень з Великоднем особисто привітав митрополит Олександр (Драбинко)
  
 

Важкохворих юних пацієнтів столичних лікарень з Великоднем особисто привітав митрополит Олександр (Драбинко)

 

 
 
Цими світлими днями Церква відзначає Воскресіння Христове. Викупивши рід людський, перемігши смерть і пекло, Господь приніс на землю також заповідь досконалої любові. «Я був хворий і ви відвідали Мене, бо що зробили ви одному з братів моїх менших – Мені ви зробили», – говорить Господь. А особливої уваги і любові потребують ті, кого важкий тілесний недуг спіткав у юні дитячі роки.
З благословення Блаженнішого Митрополита Володимира митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко), голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук та настоятель храму святих безсрібників Косми і Даміана, що при Національному інституті раку, відвідали із пасхальною благодійною акцією дитячі відділення лікарняних закладів столиці.
Священнослужителі побували у Національному інституті раку, Київській міській онкологічної лікарні та Дитячому туберкульозному диспансері у Пущі-Водиці.
Митрополит Олександр привітав юних пацієнтів та медиків зі світлим святом Воскресіння Христового, переказав благословення Блаженнішого Митрополита Володимира та подарував дитячим відділенням ікони святих Богоотців Іоакіма і Анни. Директору Національного інституту раку Ігорю Щепотіну владика подарував ще й факсимільну копію Луцького Євангелія XIV ст., а також пообіцяв найближчими днями звершити у храмі свв. безсрібників Косми і Даміана Божественну літургію.
Звернув увагу архіпастир також і на дитячий хор цього храму, який потребує допомоги, і пообіцяв вирішенню цієї справи.
Священнослужителі, дітки та їхні батьки разом співали Пасхальний канон, спілкувались. Владика Олександр роздав кожному іконочки у благословення та подарували солодощі – соки і шоколадки.
«Ми проведемо ще кілька заходів, спрямованих на допомогу онкохворим дітям. Адже справи милосердя – це те, чим повинна займатись Церква. Це – наше свідчення про Христа у дії», – наголосив митрополит Олександр.
«В нас є ще багато задумів щодо соціального служіння Церкви, і ці задуми незабаром принесуть свої результати, свої плоди. Вони вже їх приносять – це стосується допомоги незрячим, нечуючим, важкохворим, малозабезпеченим та пенсіонерам. Ця робота – обов’язкове служіння, яке має нести Церква в суспільстві», – додав голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.
«Коли запитуєш наших пацієнтів – дітей – що для них найважче, то вони відповідають, що це не довге перебування у лікарні, не важкі процедури чи операції. Це – нестача спілкування, спілкування із тим світом, що «за вікном» і тому ми щиро дякуємо Українській Православній Церкві за те, що вона приділяє увагу нашому закладу, що священнослужителі дали відвідали нас. дали можливість дітям мають можливість отримати цю радість спілкування, відчути любов, відчути, що вони не покинуті», – зауважив директор Національного інституту раку Ігор Щепотін.
У свою чергу протоієрей Євгеній Мілєшкін подякував владиці Олександру за співпрацю і увагу до потреб онкохворих дітей.
«Служіння ближнім – це те, чим Церква і є, тим більше це стосується служіння страждаючим і особливо страждаючим дітям. Я дуже вдячний владиці Олександру за турботу та підтримку наших чад», – додав настоятель храму святих безсрібників Косьми і Даміана протоієрей Євгеній Мілєшкін.
До слова, владика Олександр пообіцяв особисто забезпечити іконами та усім необхідним молитовну кімнату, яка вже скоро з’явиться у Дитячому туберкульозному диспансері у Пущі-Водиці. При цьому медичному закладі планується звести також і каплицю.
 
 

 

 

 
25.04.14 14:46 by admin


Все категории :: Последние новости