Храм Космы и Дамиана римских Храм Космы и Дамиана римских ХРАМ БЕССЕРЕБРЕНИКОВ КОСМЫ И ДАМИАНА РИМСКИХ (В НИИ ОНКОЛОГИИ АМНУ)  


 Меню

 Как нас найти

Нажми для увеличения
Общий план


 Последние новости

* О правильной вере
* Дела Божьи
* Поклоняться в духе и истине
* Не быть расслабленным
* Детский концерт ко Дню Жен-мироносиц
* Образ нашей веры
* С Праздником Светлого Христова Воскресения!
* С Праздником Входа Господнего в Иерусалим!
* Одиночество Христа
* Верую, Господи, помоги моему неверию Нужна помощь!

Украинская Открытая Ассоциация Организаций, Групп и Лиц, работающих с детьми, страдающими онкозаболеваниями

 Паломнические поездки


Паломнические поездки

Паломнические поездки в Почаев

 Друзья

КРФО Пользователю
Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?


 Новости -> Основные новости -> Різдв'яні дива
Новости >> Основные новости >> Різдв'яні дива
  
 

Різдв'яні дива

 

11 січня, з великою любов’ю, з подарунками та різдвяною дзвінкою колядою до Київського міського будинку дитини імені М.М.Городецького завітали дорогі наші гості – священик Максим та матушка Ольга з Чернігівської області, Менського району, села Семенівки з Храму Св.Пророка Іллі разом з нашими чудовими друзями-волонтерами, представниками дитячого православного центру, створеного для тяжкохворих та невиліковно хворих дітей (керівник прот. Євгеній Мєлєшкін, настоятель храму свв. Косми та Даміана римських організатор інокіня Ніка (Закрєвська), сестри Свято-Ольгінського жіночого монастиря (створеного за благословенням Даміана, настоятеля Свято-Введенського чоловічого монастиря).

Вони з радістю прийшли благословити наш заклад та принесли із собою добре слово, яким потішили дітлахів та співробітників. Різдвяні привітання та колядки у виконанні наших гостей лунали голосно та весело на весь заклад під ніжний музичний супровід дзвіночків.

Талановиті та веселі колядники співали «Добрий вечір тобі, пане господарю», прославляючи народження Ісуса Христа та вітали наших малюків і весь колектив закладу з Новорічно-різдвяними святами, бажаючи миру і злагоди, здоров’я, щастя, радості та усіляких гараздів у новому році! З цієї нагоди, священик Максим провів богослужіння та коротко розповів діткам історію-легенду про народження Ісуса Христа та разом з матушкою Ольгою і волентарами влаштували малечі креативну різдвяну майстерку із оздоблення імбирних пряників різнокольоровою глазур'ю.

Малеча із задоволенням прикрашала ангеликів та в чудовому настрої пригощалася солодощами. А на прикінці заходу священик окропив діток та дорослих свяченою водою.

Цього прекрасного дня всі перейнялися справжнім духом Різдва, духом щедрості, любові й доброти. Висловлюємо щиру подяку нашим гостям за подароване дітям свято! Ви приносите у цей світ добро, радість та надію! Нехай та свячена вода спільно з молитвою змиє усе недобре і допоможе донести наші молитви і прохання до Небесного Престолу! Хай Бог благословить усіх нас!

 

 
11.01.22 23:03 by admin


Все категории :: Последние новости